„Поморие“ срази „Свиленград 1921″ с 4:1 (Снимки)

„Поморие“ срази „Свиленград 1921″ с 4:1 (Снимки) - E-Burgas.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Макар.че вече си беше осигурил промоция в "Б" група,отборът на Поморие зарадва верните си фенове с убедителна победа в последното си домакинство за сезона. Първенеца на Югоизточната III-та девизия се наложи с 4:1 над Свиленград в мач от 33-тия кръг на 23.05. /събота/ на стадион Поморие. Старши треньора Малин Орачев даде шанс за изява на повече от футболистите,които по-рядко влизаха в игра през първенството.Само трима от титулярите се ползваха със същия статут и във предишните срещи. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Още във 10-та минута Емил Гетов откри за домакините от дузпа ,отсъдена за нарушение срещу Димитър Коларов.Алеко Христов удвои в 29-та минута след центриране на Стойко Иванов,а в самия край на полувремето Живко Илиев направи аванса на своя тим класически. Малко след почивката опитният Владислав Ямуков от Свиленград получи директен червен картон,но и в намален състав гостите стигнаха до почетен гол чрез Любомир Александров (49′) . Девет минути преди края Коларов се реваншира за многобройните си пропуски,като оформи крайния резултат 4:1. Стартов състав ОФК "Поморие": Даниел Желев,Стойко Иванов,Красимир Пчеларов,Петър Кехайов,Антон Иванов,Живко Илиев,Стайко Стайков,Стефан Стаматов,Димитър Коларов,Емил Гетов,Алеко Христов. Резервен състав ОФК "Поморие": Боян Андонов,Енчо Лемперов,Даниел Стоянов,Георги Петков,Александър Иванов,Абдулазиз Ибрахим,Христо Лемперов [caption id="attachment_101953" align="alignnone" width="1024"]OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA[/caption] [caption id="attachment_101954" align="alignnone" width="1024"]OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA[/caption] [caption id="attachment_101955" align="alignnone" width="1024"]OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA[/caption]