„Карнобат“ отстъпи на „Несебър“ в областен полуфинал за Купата на АФЛ

„Карнобат“ отстъпи на „Несебър“ в областен полуфинал за Купата на АФЛ - E-Burgas.com
ofk karnobat (1) Футболистите на „Карнобат“ загубиха с 1:2 в полуфинална среща на областно ниво от турнира за Купата на АФЛ. Хюсеин Садула реализира попадението за домакините през първата част за 1:0, а след почивката гостите от Несебър обърнаха резултата. ofk karnobat (3) От треньорския щаб на карнобатлии изразиха задоволство, че се е получил приятен и за двата отбора мач с чист футбол. За „Карнобат“ в игра се изявиха множество млади и перспективни момчета, които в шампионата за „В“ група по-рядко получават шанс за изява. На домакините не се харесаха единствено съдийските отсъждания на главния рефер Стефан Павлов. „Един човек показа, че незаслужено е на терена, въпреки визитката си и това, че свири в „А“ група. При 1:2 не отсъди дузпа в наша полза, като грозно я подмина. С нейното отсъждане и реализиране мача можеше да отиде в продължения. Стефан Павлов не беше на ниво.“, коментира наставникът на „Карнобат“ Иван Божидаров. Той благодари на гостите от „Несебър“ за мъжката игра и коректното поведение. ofk karnobat (2) С контузия от мача е Слави Костенски, който е под въпрос за следващата шампионатна среща с „Черноморец“ /Бс/, която е в неделя от 16 ч. в Бургас. „КАРНОБАТ“: Ивайло Георгиев, Тодор Няголов /46 – Слави Шопов/, Трендафил Момчилов, Слави Костенски /73 – Пламен Димитров/, Ивелин Янев, Хюсеин Садула, Стойко Колев, Антон Кънев, Стефан Василев /60 – Ясен Тузаков/, Яни Николов, Райчо Раев