„Атриум” грабнаха Купата на Община Поморие

„Атриум” грабнаха Купата на Община Поморие - E-Burgas.com
При огромен зрителски интерес приключи турнирът по футбол на малки вратички за Купата на Община Поморие. Официален гост на финала беше заместник областният управител Атанас Терзиев, който заедно с кмета на общината Иван Алексиев, зам.-кмета Диана Апостолова и зам. - председателя на Общински съвет Неделчо Стайков изгледаха  мачовете на финалната фаза. Турнирът проследиха още Детелин Лилов - председател на комисията по туризъм, търговия, младежки дейности и спорт към ОбС, Георги Тръпков - президент на Spa Hotel „St. George” - Поморие, изпълнителният директор и треньорът на ПФК „Черноморец” Калоян Панайотов и Лъчезар Данев, както и президентът на ФК „Чилибонов” Симеон Чилибонов. След оспорван мач на третото място се нареди отборът на „Аркус”, който победи „Циклон” с 2:1. А на финала за Купата се бориха отборите на „Атриум” и „Машините”. Резултатът между тях завърши 6:0 в полза на „Атриум” и те заслужено грабнаха Купата на Община Поморие за 2012 година, заедно с чек за 350 лв. Парични награди имаше и за останалите три отбора. Бяха раздадени и няколко индивидуални награди. Титлата голмайстор на турнира спечели Станислав Троев от отбора на Община Поморие, най-добър вратар – Злати Цонев от „Машините”, най-техничен състезател – Емил Гетов от „Машините”, а любимец на публиката стана Мартин Божков от отбора на „Циклон”. В памет на Киро Чакъров, Георги Тръпков връчи индивидуална награда за най-атрактивен състезател  на Мирослав Косев от отбора на „Атриум”. Той си тръгна с купа, чек за 100 лв и вечеря за двама в Spa Hotel „St. George” – Поморие. Кметът на общината награди със специални награди и съдиите на футболния турнир.