Юношите на Черноморец загубиха от Литекс с гол в последната минута

Юношите на Черноморец загубиха от Литекс с гол в последната минута - E-Burgas.com
черноморец U17Елитната юношеска формация на Черноморец-Бургас до 17 години претърпя драматична загуба у дома от Литекс с 2:3 в мач от 25-тия кръг на първенството. „Акулите“ бяха съвсем близо до точката, но гол в последната минута реши нещата в полза на гостите от Ловеч. Двубоят се разви изключително динамично, след като Литекс поведоха в резултата, бургазлии направиха пълен обрат до 2:1, след което ловчанлии от своя страна обърнаха нещата с още две попадения и спечелиха 3-те точки. Головете за Черноморец отбелязаха Мартин Иванов в 36-та минута и Антъни Георгиев в 62-та. В следващия кръг възпитаниците на треньора Николай Кръстев ще почиват, тъй като им се присъжда служебна победа срещу отказалите се Пирин Благоевград. Старшата формация на Черноморец пък почива този кръг, поради същата причина, а в следващия, гостува на Берое Стара Загора. Срещата е на 1-ви май /четвъртък/ от 15:00 часа.