Юношите на Черноморец победиха ЦСКА с 2:1

Юношите на Черноморец победиха ЦСКА с 2:1 - E-Burgas.com
Възпитаниците на Малин Орачев, които се състезават в елитната юношеска група до 17 години, записаха важна победа. Бургаските таланти надвиха „ЦСКА” с 2:1 като гости. Още в 10-та минута щатният реализатор Милчо Ангелов откри резултата след страхотен диагонален изстрел. 5 минути по-късно домакините успяха да изравнят чрез Радой Божилов. Няколко минути по-късно гостите от Бургас останаха с човек по-малко, след като стражът на „акулите” Димитър Тодоров получи директен червен картон. Въпреки численото неравенство черноморци показаха характер и успяха да стигнат и до победно попадение, чрез Стоян Вълчев. С актив от 32 точки бургаските „акули” заемат 4-то място във временното класиране, като са с равен брой точки с третия – „Левски”. В следващия кръг талантите гостуват на „Спартак” Пловдив.