Нефтохимик с минимална победа над Сливен

Нефтохимик с минимална победа над Сливен - E-Burgas.com
Нефтохимик победи с минималното 1:0 Сливен като гост в контролен мач, игран днес на стадион „Хаджи Димитър”. Единственото попадение за шейховете отбеляза нападателят Живко Петков, който се разписа минути преди края на първото полувреме. Зелените като цяло показаха добра игра и диктуваха темпото в по-голяма част от срещата. Куп пропуски в завършващата фаза обаче лишиха отбора от по-убедителна победа. За отбора неофициален дебют направи Румен Николов, който кара пробен период. Той остави отлични впечатления с играта си. Следващата среща на зелените е в неделя, когато е и официалното представяне на отбора за новия сезон. Съперник на шейховете ще бъде „Мастер”, а двубоят ще се играе на стадион „Лазур”. Нефтохимик: Божидар Стойчев /Цветан Димитров, Диян Лефтеров /46 Юри Иванов/, Диян Молдованов, Георги Хашев, Галин Димов, Момчил Желев, Димитър Благов /46 Румен Николов/, Любомир Божинов, Емануил Манев, Станимир Андонов /46 Жеков/, Живко Петков /46 Костадин Аджов/.