Нефтохимик загуби от Локомотив София

Нефтохимик загуби от Локомотив София - E-Burgas.com
naftaloko Нефтохимик и Локомотив Сф откриха  28-ия кръг от „А“ група в Несебър. В първия половин час игра двата тима предложиха равностойна борба, като стигнаха до по един корнер пред вратата на съперника. Резултатът се запази 0:0 и до почивката, без сериозни опасности за двамата вратари. В състава на Локо Сф на почивката бяха извършени две смени, като на местата на Раул и Махамат влязоха Генов и Цанков. Гостите от София опитаха да натиснат, като Гаров се отчете с хубав далечен изстрел, но в аут. В 74-ата минута Локомотив Сф все пак стигна до гол. При меле в наказателното поле на Нефтохимик Димитър Илиев с крак успя да открие резултата - 0:1. Пет минути по-късно Димитър Илиев вкара втори гол за Локото. Маркиньос центрира и нападателят с летящ плонж забоде топката в мрежата на "шейховете" за 0:2 в 79-ата минута. След това в състава на Локо Сф Маркиньос напусна, третата смяна е Тайдер. Домакините също извършиха и трите си смени. Съставите на двата отбора: НЕФТОХИМИК: Георгиев, Лефтеров, Жеков, Г. Петков, Ю. Иванов, Ив. Янев, Костов, К. Янев-кап., Димов, Ж. Петков, Божинов /Колев, Орачев, Мечев, Е. Димитров, Добревски, Манев, Петров/ Ст.-треньор – Златко Янков. ЛОКОМОТИВ СФ: Митрев, Бранеков, Хаджиев, Гаров, И. Иванов, Махамат, Маркиньос-кап., Д. Илиев, Раул, Трифонов, Елтон /Галев, Писаров, Джиби, Цанков, Гаел, Генов, Тайдер/. Ст.-треньор – Стефан Генов. ГЛАВЕН СЪДИЯ: Стоян Денев. ГОЛМАЙСТОРИ: 0:1 Д. Илиев 74, 0:2 Д. Илиев 79