Кандидатът за депутат от БСП лява България Атанас Зафиров награди победители от Третия международния турнир по борба в село Твърдица (снимки)

Кандидатът за депутат от БСП лява България Атанас Зафиров награди победители от Третия  международния турнир по борба в село Твърдица (снимки) - E-Burgas.com
P1090066 Кандидатът за депутат от БСП лява България за Бургаски регион Атанас Зафиров почете паметта на първия златен олимпийски медалист на България Никола Станчев в село Твърдица. Той положи цветя пред паметника на великия роден спортист. След това вторитя в листата на БСП лява България остана да види 120-те участници в  международния турнир по борба, който се провежда за трети път и е част от празниците на село Твърдица. Атанас Зафиров изгледа всички срещи на тепиха.  Остана очарован от силния  дух и борбеност на младите  спортисти. На тепиха един срещу друг заставаха състезатели от Турция, Бургас, Сливен, Стара Загора, Средец, Созопол. Кандидатът за народен представител от БСП лява България награди призьорите от категория 42 килограма. Лично той връчи медалите и купата на победителя. [gallery ids="82446,82447,82448,82449,82450,82451,82452"]