Черноморец загуби от Монтана, остана при изпадащите

Черноморец загуби от Монтана, остана при изпадащите - E-Burgas.com
[caption id="attachment_28094" align="alignleft" width="300" caption="снимка: ГОНГ"][/caption] Черноморец загуби с 0:1 гостуването си на Монтана и остана на 14-то място в класирането на "А" група. Двубоят започна изненадващо, като още в 7-ата минута Монтана откри резултата. Мечечиев се пребори за една топка, пусна хубав пас към Антонов, който хитро пропусна, след което кълбото бе поето от Тодоров. Той бе безкомпромисен и отбеляза за 1:0. Първата по-сериозна опасност за „акулите“ дойде в 25-ата минута, когато бургазлии стигнаха до ъглов удар. След изпълнението Траян Дянков игра с топката, но я прати в аут. В 32-ата минута отново Монтана можеше да отбележи гол. Петков подаде на Антонов, който върна към Илиев. Последният стреля от границата на наказателното поле, но ударът му бе спасен от Колев. До края на полувремето не се получи нищо по интересно, като резултатът остана непроменен 1:0. В началото на полувремето треньорът на Черноморец Димитър Димитров извърши две смени в състава си. На мястото на Димов влезе Христов, а пък Филипов замени Гаел. В 60-ата минута Антонов отне една топка, пусна хубав пас към Костадинов, който обаче се забави и не последва опасност пред вратата на Колев. Десетина минути по-късно Колев излезе неразчетено, за да изчисти една топка, но не успя. Кълбото бе откраднато от Тодоров, който обаче не успя да отбележи в напълно опразнената врата. В 85-ата минута гостите изпълниха корнер, но и при тази ситуация не можаха да отбележат го, тъй като последва съдийски сигнал заради нарушение извършено срещу стража на домакините Цветковски.