Черноморец загуби от Берое с 1:0

Черноморец загуби от Берое с 1:0 - E-Burgas.com
Отборът на „Черноморец-Бургас“ загуби с минималното 1:0 домакинския си мач срещу тима на „Берое“ Стара Загора. Първата част не можа да се запомни с нищо интересно. Играта беше равностойна, като липсваха чистите голови положения. В края на първите 45 минути Стоян Колев на два пъти се намеси подобаващо и предотврати гол в своята врата. В началото на второто полувреме „акулите“ имаха две добри положения след удари на Ванчо Траянов, които за съжаления бяха отразени от Караджов. В 54-та минута гостите поведоха с гол на Георги Андонов, който дойде след груба грешка в отбраната на бургазлии. Треньорския щаб на Черноморец изрази своето недоволство от съдията, който минута преди гола, спести втори жълт картон именно на Андонов. Малко след това наставникът на домакините Димитър Димитров беше изгонен от треньорската скамейка за своята бурна реакция. След тази ситуация бургазлии сякаш се пречупиха и не успяха да се върнат в мача, който остана при резултат 1:0 за гостите. С актив от 37 точки, „Черноморец-Бургас“ продължава да заема 6-то място във временното класиране. В следващия кръг „акулите“ гостуват на „Лудогорец“ в Разград.