Черноморец падна от Етър с 1:2

Черноморец падна от Етър с 1:2 - E-Burgas.com

„Черноморец-Бургас“ загуби своята предпоследна контролна среща с 2:1 от търновския „Етър“.

Първата част беше сравнително равностойна, като и двата отбора не блеснаха с нещо кой знае какво. Все пак гостите от Търново получиха право да изпълнят дузпа и откриха резултата в 19-та минута.

През второто полувреме „акулите“ имаха възможност на няколко пъти да се върнат в мача, но до гол така и не се стигаше. В 60-та минута гостите поведоха с 2:0. До края на срещата бургазлии упражниха натиск, но той стигна само за отбелязването на едно попадение. Това се случи в 90-та минута, когато Преслав Йорданов реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Гаел.

Състав на Черноморец-Бургас: Колев, Дянков, Терзиев, Николов, Фо-Поре, Паланков, Цонков, Бейби, Исуф, Христов, Боли /Георгиев, Филипов, Стоянов, Хасан, Гаел, Балтанов, Балджийски, Димов.

Следващата и последна контрола за бургазлии е на 4-ти август /събота/ срещу тима на „Светкавица“. Срещата ще започне в 19:30, като тогава ще бъде официално представен и отборът на „Черноморец-Бургас“.