Тежка катастрофа със загинал затвори Прохода на Републиката

Тежка катастрофа със загинал затвори Прохода на Републиката - E-Burgas.com
Архив news.bg

Катастрофа между бус и тир затвори за движение Прохода на Републиката. Инцидентът е станал в района на Вонеща вода в посока Гурково, съобщи БНР.

При челния сблъсък на място е загинал водачът на буса.

С него са пътували двама пътници, за които към момента няма данни да са пострадали, съобщиха от полицията във Велико Търново.

Леките автомобили се пренасочват през прохода „Шипка“, товарните изчакват.


 

Свързани статии
Тежка катастрофа на пътя Варна - Бургас, няколко души са в болницаВойната по пътищата взе жертва в БургаскоНадрусана айтозлийка предизвика катастрофа на бургаско кръстовище, откараха я в болницаПиян айтозлия се претрепа с триколка Катастрофа с камион блокира едната тангента към СофияМладеж от руенско помля пенсионер с автомобила си е село ПросеникОбщински автобус катастрофира в Бургас65-годишна бургазлийка с 4 счупени ребра отказа хоспитализация след катастрофаСъдът се произнесе за катастрофата, в която загина кметицата Ванча БайловаТурски Хюндай връхлетя върху Ровър на жандармерията край Стоилово
Тагове
катастрофа загинал
Коментари

Още от последните новини