Снеговалеж прекъсна контролата между Нефтохимик и Берое

Снеговалеж прекъсна контролата между Нефтохимик и Берое - E-Burgas.com

Нефтохимик загуби с 0:2 контролната среща с Берое /Стара Загора/. Приятелският двубой на стадион Локомотив в Стара Загора бе прекратен в 60-та минута заради лошите метеорологични условия.

До прекъсването мачът бе равностоен. Още в първите минути Цветан Филипов имаше възможност да се разпише, но бе неточен. В 41-ва минута Берое откри резултата чрез Мартин Камбуров, който се разписа от пряк свободен удар. След почивката играта бе подновена за кратко, но нямаше почти никаква видимост заради засилилия се снеговалеж. В тази обстановка домакините отбелязаха и второто си попадение.

Следващата контролна среща на „шейховете” е срещу тима на Несебър. Двубоят ще се изиграе тази събота /08.02/, на стадион Efbet Арена, с начален час 12:00 ч.

Състав на Нефтохимик: Здравков, Молдованов, Ташолов, Тенев, Али, Филипов (45 Цонков), Апостолов, Почански, Цачев(45 Радев), Петков, Костадинов