Румен Димов: Доволен съм, всички оправдаха гласуваното им доверие

Румен Димов: Доволен съм, всички оправдаха гласуваното им доверие - E-Burgas.com
Румен ДимовНаставникът на Созопол Румен Димов определи класирането на Черно море за 1/8-финалите в турнира за Купата на България като заслужено. „Небесносините” отстъпиха на варненци с 0:2 и по този начин отпаднаха от надпреварата. „Получи се мач, в който по-опитният, по-рутиниран и по–класен отбор успя да победи. Нашата цел бе да имаме позитивен резултат на полувремето. За съжаление, не успяхме да задържим нулевото равенство през първите 45 минути. Отбелязаха ни попадение в самия край на частта. Първото положение в двубоя бе за нас, но Любо Цеков пропусна. При един положителен резултат на почивката, убеден съм, че развоят на срещата щеше да бъде съвсем различен. През второто полувреме се опитахме да променим развоя на мача, но срещу нас бе много класен отбор. Въпреки всичко, не мога да бъда недоволен. В 75-ата минута имаше положение за дузпа в наша полза, но така е преценил съдията – не я отсъди. Ние хвърлихме всички сили, но в самия край ни вкараха и втори гол. Още веднъж казвам – заслужена победа за Черно море. За нас такива двубои са бонус – трупаме опит и сверяваме часовниците си”, коментира пред e-Burgas Румен Димов. Силният човек на „Арена Созопол” е категоричен, че всички футболисти, взели участие в срещата с Черно море, са оправдали доверието му. „Имахме доста промени сред стартовите единадесет. Всички, които играха, оправдаха гласуваното им доверие. Не обвинявам никого за загубата. Когато имам забележки към играта, казвам ги в съблекалнята на всеки един. Като цяло отборът игра малко по-притеснено, предвид и разликата в класите на двата тима. Но, пак ще кажа, че съм доволен от всички”, заяви Румен Димов.