Нефтохимик устиска равенство с Черно море

Нефтохимик устиска равенство с Черно море - E-Burgas.com
Черно море и Нефтохимик завършиха 0:0 в контролна среща, която се игра на стадион „Тича“ пред около 500 зрители. Първата опасност в срещата бе в 7-та минута, когато Калоянов стреля от ъгъла на наказателното поле на Черно море, но в страни от вратата на Китанов. Домакините изпуснаха добра възможност да поведат в резултата в 18-та минута, когато Живко Атанасов центрира в наказателното поле на Нефтохимик, след което Мирослав Манолов стреля с глава, но топката мина над напречната греда на вратата на Цанков. Георги Илиев стреля от фаул в 28-та минута, но топката мина на сантиметри от десния страничен стълб на вратата на Цанков. В 39-та минута Тодор Колев стреля от 13 метра, фронтално, но над вратата на Нефтохимик. Черно море започна по-активно през второто полувреме и в 49-та минута Георги Илиев центрира от фаул в наказателното поле на Нефтохимик, след което Миро Манолов стреля с глава, а топката рикошира в защитник на гостите и излъга вратаря Караманов, който изчисти в последния момент с крак пред гол линията. Две минути по-късно Георги Илиев центрира в наказателното поле на Нефтохимик, Тодор Колев стреля с глава, но топката мина край левия стълб на вратата на Караманов. В 74-та минута Петков стреля от далечна дистанция, но Михайлов изби топката в корнер. След центриране от фаул на Георги Илиев В 78-та минута, Александър Александров стреля с глава, но Караманов спаси. Последната опасност в срещата бе в 85-та минута, когато Ермес Паломино стреля с глава, но Караманов спаси. източник: ГОНГ