Мастер /Бургас/ направи за смях Кокала

Мастер /Бургас/ направи за смях Кокала - E-Burgas.com
Мастер Бургас победи с 3:1 Локомотив София в двубоя-реванш от 1/16-финалите в турнира за Купата на България. По този начин бургазлии вгорчиха дебюта на Емил Велев-Кокала начело на тима. Единствено чистата победа с 2:0 (с гол в продължението) от първия мач спаси кожата на "железничарите" на стадиона в град Българово. В 17-ата минута Емил Рачев откри резултата за Мастер. Само две по-късно груба грешка в защитата на Мастер бе наказана и гостите изравниха. До края на първата част бургазлии бяха по-добрият отбор на терена, но не успяха да поведат. Още в началото на втората част Емил Рачев се разписа за 2:1. В 55-ата минута Локомотив остана с човек по-малко, а в 78-ата минута Николай Стойчев се разписа за 3:1. До края на срещата гостите отърваха кожата и продължават напред в турнира. Мастер пък показа невероятното си израстване. Само няколко 5 години след създаването си клубът вече се утвърди сред водещите в Югоизточната "В" група, а и побеждава отбори като Локо София. източник: football24.bg