Малки акули с убедителна стъпка по пътя към четвъртфиналите

Малки акули с убедителна стъпка по пътя към четвъртфиналите - E-Burgas.com
Децата от футболната академия на „Черноморец-Бургас”, родени през 1997 година, направиха смела крачка в похода си към четвъртфиналите на републиканското първенство. Възпитаниците на старши треньора Владо Вълчев записаха убедителна победа със 7:2 над тима на „Монтана”. Срещата се игра на едно от помощните игрища на стадион „Черноморец”. Интригата в двубоя приключи още в края на първата част, когато бургазлии вече имаха класическа преднина. През втората част малките „акули” допуснаха две попадения, но за сметка на това добавиха още 4 към актива си. С 5 гола се отличи централният нападател на черноморци Михаил Лалев, а по един добавиха Стойчо Атанасов и Валентин Иванов. Мачът реванш е на 10-ти юни /неделя/ в Монтана.