Елитните формации на Черноморец записаха загуби

Елитните формации на Черноморец записаха загуби - E-Burgas.com
И двете гарнитури на „акулите“, които се състезават в елитното юношеско първенство, записаха загуби в своите мачове. В събота, 17 годишните отстъпиха като гост на „Лудогорец“ с 2:0. С актив от 22 точки бургазлии заемат 11-то място във временното класиране. В следващия кръг възпитаниците на старши треньора Николай Кръстев приемат тима на „Пирин 2001“ Благоевград. Срещата е на 27-ми април /събота/ от 10:30 часа. Другата елитна формация на Черноморец, до 19 години, загуби домакинския си мач срещу „Славия“ с 2:1. Момчетата на старши треньора Малин Орачев започнаха отлично срещата, като още в 12-та минута откриха резултата с гол на Ахмед Ахмедов. Още в ответната атака обаче, бургазлии си отбелязаха автогол. „Акулите“ държаха инициативата и през цялата втора част, но допуснаха втори гол, който ги пречупи. 10 минути преди края те останаха и с човек по-малко, след като Даниел Стаматов си изкара глупав червен картон за удар без топка. С актив от 33 точки черноморци заемат 6-то място във временното класиране. В следващия кръг те гостуват на „Ботев“ Враца. Срещата е на 27-ми април /събота/ от 16:00 часа.