Черноморец удари Ботев Враца с 0:2

Черноморец удари Ботев Враца с 0:2 - E-Burgas.com
Отборът на Черноморец Бургас записа четвърти пореден мач без загуба, след като победи като гост отборът на Ботев във Враца. Със спечелените 3 точки бургазлии се затвърдиха на шестото място в класирането на А група. Мачът започна лошо за „акулите“ след като още в 18-тата минута бе контузен централния нападател Арно. На негово място влезе Преслав Йорданов. Последваха няколко атаки за Черноморец, за да се стигне до 45-тата минута, когато влезлият като резерва Йорданов изведе гостите напред в резултата. Така бургазлии се оттеглиха с гол аванс на почивката. През второто полувреме отборът на Черноморец продължи да диктува събитията на терена, като пред вратата на Ботев Враца пропуснаха Венелин Филипов и Яни Пехливанов. Малко преди края на мача Гаел оформи крайното 0:2 и осигури трите точки на бургазлии.