Мастер взе Купата на Кмета на първия кръг от първенството по плажен футбол

Мастер взе Купата на Кмета на първия кръг от първенството по плажен футбол - E-Burgas.com
Мастер Бургас спечели купата на кмета на Община Бургас, след като във финалния двубой на първия кръг от държавното по плажен футбол се наложи с 1:0 над Варненски момчета. Бургазлии, които са новак в първенството стигнаха до успеха, след като преди това победиха в предварителната група отборите на Одесос Варна, ФК Русе и Тича от Долни Чилфлик. Двубоите от първенството в Бургас важат за генералното класиране в шампионата на България. След първия турнир класирането е следното: 1. Варненски момчета 9 точки 2. Мастер 8 3. Одесос 7 4. Академика 6 5. ФК Русе 3 6. Академия на МВР 3 7. Тича 0 8. Вяра, Надежда и Любов 0