Националният съюз „Безопасност и охрана“ – Бургас отправя покана към своите членове и към всички, чиято професия е свързана със сигурността, реда и обществения интерес – служители и ветерани от МВР, експерти по охрана и безопасност, както и лекари, работещи в системата.
Тържественото събиране ще се проведе на 20 ноември 2025 г. (четвъртък) от 18:00 ч. в ресторант „Младост“ (ТОХ-а), гр. Бургас. Събитието цели да събере членовете на организацията и да представи възможностите за нови присъединявания.
НСБО е създаден с мисията да обединява професионалисти, ангажирани със сигурността и обществения ред, и да защитава техните интереси. Организацията развива дейност в цялата страна, а структурата в Бургас е сред най-активните регионални звена.
Членството в НСБО дава достъп до професионална общност, обучение и участие в обществени инициативи, насочени към повишаване на безопасността, сътрудничество с институции и обмен на опит между специалисти. Сред членовете са действащи и бивши служители на МВР, охранителни експерти, преподаватели и лекари, които подпомагат работата на звената за вътрешна сигурност.
Всеки, който желае да стане част от структурата, може да се свърже с ръководството на НСБО – Бургас и да получи повече информация относно условията за членство и дейността на организацията.
НСБО – Бургас приканва всички професионалисти в сферата на сигурността и охраната да се включат в общността, за да работят заедно за по-сигурна среда и по-добра защита на обществото.
