Децата на Свети Никола не взеха реванш от Нефтохимик (снимки)

Децата на Свети Никола не взеха реванш от Нефтохимик (снимки) - E-Burgas.com
???????????????????????????????Децата на Свети Никола, родени 2003 г., не успяха да победят Нефтохимик в областното първенство по футбол. Малките „светии” загубиха с 2:5. По този начин те не съумяха да вземат желания реванш за вчерашната загуба на своите батковци, родени през 2001 г, които инкасираха поражение от „шейховете” с 2:3. Въпреки двете загуби, подрастващите надежди на Свети Никола и в двете възрастови групи демонстрираха сериозно израстване в сравнение с предишния полусезон. Целият мач днес протече при сравнително равностойна игра, като все пак Нефтохимик имаха леко териториално и игрово предимство. Свети Никола обаче, за пореден двубой не успяха да използват част от най-добрите си състезатели, като в игра влизаха и деца, родени през 2006 година. И двата отбора пък изнесоха своеобразна лекция на тема мъжка игра, въпреки крехката си възраст. На няколко пъти дори се наложи лекарският екип да влиза на терена, за да "замрази" контузените крака на децата. През първата третина „зелените” успяха да поведат с 1:0. Те изпуснаха и отлична възможност да удвоят преднината си, несъумявайки да реализират дузпа. Втората част Нефтохимик превъзхождаше осезаемо своя противни, довеждайки резултата до 3:0. Все пак, в самия край децата на Свети Никола успяха да върнат едно попадение. Последните 15 минути започнаха с нов гол за малките „шейхове”. В края на третината „светиите” успяха да отбележат за 4:2, а с последния съдийски сигнал бе оформен и крайният резултат – 5:2 за Нефтохимик. [gallery type="slideshow" ids="71264,71265,71266,71267,71268,71269,71270,71271,71272,71273,71274,71275,71276"]