Бургаски клуб зарадва феновете с торти

Бургаски клуб зарадва феновете с торти - E-Burgas.com

Дея Спорт (Бургас) победи Черноморец Бяла 2008 с 3:0 (25:17, 27:25, 25:21) в мач от 4-ия кръг на група Б на волейболната Висша лига. Срещата се игра пред пълните трибуни на зала "Младост" в Бургас.

Мачът започна отлично за тима на Дея Спорт, който наложи своето темпо в първия гейм. Втората част обаче бе много по-различна, информира bgvolleyball.bg. Гостите на няколко пъти повеждаха в резултата, но домакините бяха по-стабилни в края на гейма и успяха да го измъкнат с 27:25. Това оказа влияние и в третия гейм, който отново бе спечелен от бургаския състав.

Отборът на Дея намери много вкусен начин да благодари на най-малките си фенове за подкрепата. Домакините подариха 3 торти на децата в залата.

Победата бе трета за Дея Спорт в първенството. Черноморец Бяла 2008 има три загуби.