Позор! Нефтохимик не вкара на 8 от Берое, загуби с 0:2

Позор! Нефтохимик не вкара на 8 от Берое, загуби с 0:2 - E-Burgas.com
нефтохимик Футболистите на Нефтохимик записаха срамна страница в историята на някогашния славен бургаски тим. Макар да играха близо половин час с трима човека повече, а от началото на второто полувреме- с двама, „шейховете” дори не успяха да реализират попадение. Резилът е тотален, тъй като въпреки численото си предимство, бургазлии не успяха да създадат дори едно голово положение. На всичкото отгоре, старозагорци имаха поне 2 положения да направят резултата класически с 8 души на терена. Поради всичко казано до тук, нашата медия счита, че не е необходимо да анализираме или предаваме по какъвто и да начин двубоя, а просто ще отразим сухата статистика, а тя е: 3 мин. – Георги Андонов изпуска дузпа за Берое 34 мин. – 1:0 – Венци Христов 43 мин. – 2:0 – Елио Мартинс На полувремето, за сбиване помежду си, са изгонени Иван Караджов и голмайсторът Елио Мартинс 66 мин. – от игра е отстранен и Елиаш Автор:Васил Костов