Нефтохимик нацели две греди и загуби нещастно от Черно море с 1:2

Нефтохимик нацели две греди и загуби нещастно от Черно море с 1:2 - E-Burgas.com
chernomore_neftochimic Нефтохимик загуби гостуването си на Черно море с 1:2, като може само да съжалява за липсата на късмет. В мача бургазлии нацелиха две греди. През първото полувреме домакините от Варна имаха леко превъзходство на терена, но до нещо по-сериозно не се стигна и двата отбора се оттеглиха на почивката при резултат 0:0. Втората част започна много неприятно за Нефтохимик след като само след три минути игра получи гол, когато Райков бе точен за Черно море - 1:0. Само 7 минути по-късно Петър Димитров удари греда след плътен удар. В 84-а минута отново Димитров бе главно действащи лице след като направи невероятен 40-метров пробив, чрез който стигна до наказателното поле и подаде на Деян Христов, който успя да изравни резултата - 1:1. Буквално в следвщата атака Пепи Димитров отново нямаше никакъв късмет и удари втората си греда в мача. В последната минута след центриране от фаул за Черно море се получи разбъркване, при което Паланков с удар от вратарското поле спечели победата за домакините с 2:1. В следващия си мач, който може да се окаже последен за отбора поради лошото финансово състояние, Нефтохимик посреща Левски на 15 декември в Сливен от 14.00 часа. Снимка: gong.bg