Серия от медали за несебърския клуб по спортни танци

Серия от медали за несебърския клуб по спортни танци - E-Burgas.com
През изминалия уикенд клуб по спортни танци ”Несебър” взе участие на традиционния турнир по спортни танци за купата на „Киара-Н”. В клас 9Е Иван Кронев и Ана-Мария Жечева безапелационно спечелиха златните медали. В конкуренция от 8 танцови двойки Ванко и Ани показаха, че са най-добрите на танцовият подиум. Бронзовите медали бяха прекрасна награда за Станислав Иванов и Григория Николова. Сребро спечелиха Тодор Тодоров и Лорета Добрева. В клас 13Д Тошко и Лори бяха на крачка от спечелване на първото място. Тази класация обаче дава още по-голям стимул на децата за трениране. В един от най-оспорваните детски класове - 13Ц, в надпреварата се включиха три от танцовите двойки на звездния клуб. С бронзовите отличия се окичиха Кристиан Диамандиев и Десислава Трифонова. На пето място във финала останаха Георги Василев и Йоана Хаджиева, а Филип Кершер и Ана-Мария Антонова се класираха седми. Паралелно с турнира за купата на „Киара-Н” се проведе и най-големият световен танцов форум в град Виена, Австрия. Над 700 танцови двойки посетиха една от най-прекрасните европейски столици. Иван Петров и Надя Янева представиха достойно своя клуб побеждавайки над 25 танцови дуета в своята възрастова група -юноши старша възраст. Клуб по спортни танци ”Несебър” изказва специалните си благодарности към фирма ”Перота” за комфортното пътуване.