Черноморец стартира контролите с победа

Черноморец стартира контролите с победа - E-Burgas.com
„Черноморец-Бургас“ започна контролите от своята лятна подготовка с победа. Бургазлии победиха с 2:1 тима на „Септември“ Симитли. Срещата се игра на стадион „Септември“ в Ракитово пред около 150 зрители. Възпитаниците на старши треньора Димитър Димитров откриха резултата в 32-та минута, чрез Преслав Йорданов. Само минута по-късно отборът на „Септември“ изравни, чрез Антонио Михайлов. През втората част „акулите“ отбелязаха втори гол, автор на когото стана Яник Боли. Старши треньорът Димитър Димитров използва почти изцяло различни състави през двете полувремена, давайки възможност за изява на всички каращи проби футболисти. Следващата контрола на бургазлии е на 11-ти юли срещу новия член на „Б“ футболна група – „Раковски“. Срещата е с начален час 11:00 и ще се проведе на стадиона в Ракитово.