Черноморец постигна пета поредна победа

Черноморец постигна пета поредна победа - E-Burgas.com
Черноморец/Бургас/ постигна пета поредна победа в своята предсезонна подготовка, надигравайки „Несебър” с 3:1. Двубоят се игра на градския стадион в Поморие пред около 100 души. Срещата започна по-добре за бургазлии, които още в 7-та минута откриха резултата. Меди беше точен, а Крум Стоянов се отличи с асистенция. Само две минути по-късно гостите успяха да изравнят чрез Ивайло Димитров. До края на полувремето нямаше кой знае какви опасности и пред двете врати. Все пак бургазлии бяха по-активният отбор, но пропуснаха няколко ситуации. През втората част оборотите се вдигнаха значително и двубоят се раздвижи. В 60-та минута след хубава асистенция на Венци Христов, Борислав Балджийски направи резутата 2:1. 15 минути по-късно отново той оформи крайното 3:1 с много елегантен прехвърлящ удар. Асистенцията този път дойде от влезлият като резерва Преслав Йорданов. Следващата проверка за момчетата на Димитър Димитров е на 8-ми февруари /сряда/ от 14:00 часа срещу тима на „Сливен”. Ако атмосферните условия позволяват, тя ще се проведе на кампуса, а при други обстоятелства – в Поморие.  Състав на Черноморец-Бургас: Янко Георгиев, Крум Стоянов /Преслав Йорданов/, Кишишев /Цонков/, Хайри /Дянков/, Филипов /Николов/, Балджийски, Кристофър Уалембо, Паланков /Аатиф Шаешуе/, Костадин Дяков /Фопоре/, Меди, Ласеман /Венци Христов/