Черноморец започна контролите с победа

Черноморец започна контролите с победа - E-Burgas.com
Отборът на „Черноморец-Бургас“ записа победа в своята първа контрола от зимната подготовка. Момчетата на старши треньора Димитър Димитров спечелиха с 8:2 срещу тима на „Тунджа“ Ямбол. Първата част завърши при резултат 1:1, като за „акулите“ точен беше Преслав Йорданов, в 12-та минута от дузпа. През втората част треньорското ръководство пусна изцяло нов състав, като единствен Ник Дашев беше оставен през целия мач. В 55-та минута Фо-Поре направи 2:1 с глава, след центриране от корнер. 5 минути по-късно гостите от Ямбол възстановиха за втори път равенството, чрез Марко Марков. В следващата минута „Черноморец-Бургас“ отново си върна преднината след попадение на Станислав Дрянов за 3:2. В 73-та минута другият талант на школата Милчо Ангелов също записа името си сред голмайсторите за 4:2. Следващите 4 попадения паднаха в рамките на последните 10 минути от двубоя, а техни автори станаха Станислав Дрянов, Карим Елани на два пъти, и един автогол, след центриране на Лъчезар Балтанов. Състав на Черноморец-Бургас: Дашев, Тихомир Трифонов, Терзиев, Стоянов, Гаел, Филипов, Себастиан, Юсеф, Лола, Букетсу, Йорданов /Пехливанов, Фо-Поре, Башлиев, Конки, Цонков, Паланков, Балтанов, Елани, Дрянов, Ангелов/ Следващата контрола на бургазлии е тази събота от 13:00 часа, срещу тима на „Светкавица“ Търговище. Утре ще стане ясно мястото на провеждането и.