Черноморец с ново домакинско равенство

Черноморец с ново домакинско равенство - E-Burgas.com
Отборът на Черноморец-Бургас записа второ домакинско равенство от началото на сезона. „Акулите“ завършиха 1:1 срещу тима на „Локомотив“ Пловдив. През първата част и двата отбора не показаха кой знае какъв футбол, въпреки прекрасните условия за игра. Домакините бяха отборът, който повече владееше топката, но чистите голови положения липсваха и пред двете врати. Все пак гостите от Пловдив съумяха да открият резултата в 34-та минута. Рангел Абушев беше най-съобразителен в наказателното поле и с точен удар изведе своя тим напред. През втората част темпото на игра се вдигна и черноморци започнаха да пресират своя противник. Допълнителна острота даде и влезлият като смяна Даниел Младенов. Логичното се случи в 56-та минута, когато Яник Боли с много красиво изпълнение възстанови равенството за 1:1. Окрилени от попадението, „акулите“ вдигнаха оборотите още повече, но трудно съумяваха в завършващата фаза. Въпреки по-добрата игра през втората част, момчетата на Димитър Димитров не успяха да обърнат мача, който завърши при резултат 1:1. В следващия кръг „Черноморец-Бургас“ гостува на „Монтана“.