Юноши на Нефтохимик напълниха кошниците на наборите от Карнобат

Юноши на Нефтохимик напълниха кошниците на наборите от Карнобат - E-Burgas.com

Отборите на Нефтохимик юноши младша до 17 години и елитна юношеска до 15 години постигнаха две резултатни победи в контролни срещи днес.

Тимът до 17 години се наложи над отбора на Карнобат с 6:1. Въпреки, че играха срещу по големи деца, момчетата на Господин Господинов бяха пълни господари на терена през целия двубой. През първото полувреме Карнобат успяха да поведат с гол от дузпа, но през втората част бургаския тим осъществи пълен обрат след голове на Светлин Руменов (45‘, 48‘, 73‘), Йолиян Милков (52‘, 65‘) и Даниел Митрев (61‘).

Отборът до 15 години воден от Милен Христов също не остави съмнение, кой е по-качествения тим и се наложи над връстниците си от Карнобат със 7:1. През първото полувреме Карнобат поведе в резултата, но след попадения на Димитър Примов, Павел Русев и новото попълнение Филип Христов, отбора на Нефтохимик направи пълен обрат още до почивката. През втората част Христо Панов, Иво Георгиев, Богослав Петков и Златислав Адамов се разписват за бургазлии, като с това оформиха и крайния резултат Карнобат - Нефтихимик 1:7.