Водосвет и курбан за здраве в "Нефтохимик"

Водосвет и курбан за здраве в

Отборът на Нефтохимик направи водосвет и курбан за здраве. „Шейховете“ посетиха Храм „Св. Атанасий“ в Бургас след днешната тренировка на тима. В църквата присъстваха всички играчи, треньори и част от ръководството на тима, като след този водосвет „зелените“ си пожелаха повече късмет и по-малко контузии в предстоящи мачове до края на годината.

След вчерашната победа над Несебър с 2:1, днес Нефтохимик направи възстановителна тренировка, а утре Христо Янев пусна своите момчета в почивка. Следващата среща на бургазлии е на 21 ноември (понеделник) от 17:30 часа на стадион „Лазур“, а съперник ще е Локомотив (Горна Оряховица). Срещата е от 14 кръг на първенството в Първа Лига. През следващата седмица се очаква част от контузените играчи за Нафтата да се включат на пълни обороти в тренировките и да са готови за това домакинство.