Вижте пълен запис на победата на малките „акули“ над ЦСКА (видео)

Вижте пълен запис на победата на малките „акули“ над ЦСКА (видео) - E-Burgas.com
черноморец цска юношиДецата на Черноморец Бургас, набор 2001, с треньор Борис Борисов елиминираха връстниците си oт ЦСКА /София/ с 2:1, в осминафинална среща от турнира за Купата на България. Двубоят се игра в комплекс "Царско село" в град София. Малките "акули" направиха пълен обрат в заключителните минути, след като губeха с 1:0 десет минути преди края на срещата. В герой за бургазлии се превърна Ивайло Иванов, който отбеляза и двете попадения.
ЦСКА поведе в 13-та минута чрез Мартин Паскалев. В 62-та минута капитанът на бургазлии Ивайло Иванов бе изведен отляво срещу вратаря и с диагонален шут изравни, а топката мина под ръцете на стража. В 66-та минута Иванов повтори упражнението, като този път си проправи път покрай трима защитници и шутира в близкия ъгъл за 2:1.
Пълен запис на срещата може да видите в прикачения файл.
Източник и снимка: Официална Фейсбук страница на Черноморец - "Сини акули"