Верея обърна Мастер с 2:1

Верея обърна Мастер с 2:1 - E-Burgas.com

Ангел Стойков пое цялата вина върху себе си

angel stoikov masterМастер загуби домакинството си на Верея (Ст. З.) с 1:2. По този начин заралии се доближиха само на точка от днешния си опонент. Двубоят бе едно от дербитата на кръга във „В” Югоизточна група. Бургазлии успяха да поведат в резултата с ранен гол на Милен Танев. Още до почивката обаче гостите съумяха да направят пълен обрат и да поведат с 2:1. През вторите 45 минути възпитаниците на Ангел Стойков доминираха над своя съперник, но не успяха да материализират открилите се пред тях възможности. Така крайният резултат бе оформен още през първото полувреме- 2:1 в полза на Верея (Ст. З.). След срещата ст. треньорът на Мастер Ангел Стойков пое цялата вина за поражението върху себе си. „Аз съм виновен. След като сме загубили, значи съм допуснал грешки”, заяви специалистът.