
Като идаелн за плаж се очертава идващия уикенд, обещават синоптиците. Следващите два дни по Черноморието ще бъде слънчево, а по всичко изглежда, че непрестанните бури и валежи са останали в миналото.
Още днес на Черноморието ще бъде предимно слънчево, след обяд ще има временни увеличения на облачността и на места ще превали слабо, сочи прогнозата на НИМХ-БАН. Ще духа слаб до умерен вятър от север-североизток. Максималните температури ще са 27° - 29°.
Утрe максималните температури ще достигнат 30 градуса, като нито облаци, нито вятър ще помрачат хубавия за плаж ден. Температурата на морската вода пък вече мина 25 градуса.
В неделя времето ще се задържи слънчево, но се увеличав леко увеличение в силата на вятъра, който ще достигне умерени стойности.