Танцовите двойки на Поморие с категорично представяне в турнира за „Купа България” - E-Burgas.com
unnamed Двойките на Клуб по спортни танци „Поморие” отново демонстрираха танцови умения и високо майсторство. Отличията им този път бяха завоювани на Открития турнир по спортни танци и Държавния турнир „Купа България”, провели се в град Казанлък. На първо място в състезанието при най-малките безапелационно се класираха Стилиян Николов и Гергана Велкова. При младежите в категория 18 А+А St Георги Гъчев и Михаела Крачолова също грабнаха златото и останаха втори на турнира за „Купа България”. Захари Миланов и Памела Стойкова зарадваха клуба си с два сребърни медала на La и St при юноши младша възраст, а Станислав Младенов и Изабел Иванова останаха трети в клас 15С. 12249876_10204741271442850_7530134101000734963_n С категоричното си представяне в двата турнира състезателите на „Поморие” донесоха общо два златни, три сребърни и един бронзов медал и доказаха своята спортна класа и тази на треньорите в клуба.