Т. Киселичков: Смешна дузпа прекърши момчетата

Т. Киселичков: Смешна дузпа прекърши момчетата - E-Burgas.com
тодор киселичковНаставникът на Черноморец Тодор Киселичков заяви, че неговите възпитаници са изиграли изключително слабо първо полувреме срещу Раковски. „Акулите” загубиха гостуването си с 1:4, а единственото попадение в техния актив бе дело на Деян Христов от дузпа. „Проспахме първото полувреме, подходихме малко без характер, малко без спортна злоба. Определено не беше от добрите 45 минути за нашия състав. През втората част си коригирахме играта. Създадохме 3 положения и стигнахме до безспорна дузпа в наша полза, която Деян Христов реализира. Още в следващата минута обаче бе отсъдена най-меко казано спорна дузпа в полза на Раковски, която дори не желая да коментирам. Несериозно е при 1:4 да се оправдаваме със съдията, но определено тази смешна дузпа прекърши момчетата. Въпреки това, при 1:2 имахме положения да изравним, но за съжаление не успяхме. Допуснахме гол статично положение, при който наш централен защитник не бе в игра. Това вече предреши крайния изход от срещата”, коментира пред e-Burgas Киселичков.