Созопол загуби от Черно море с 0-2 и отпадна от надпреварата за Купа България

Созопол загуби от Черно море с 0-2 и отпадна от надпреварата за  Купа България - E-Burgas.com
созопол - поморие (3) В Созопол се проведе срещата между едноименния футболен отбор и гостите от Черно море. Двубоят  се игра на стадион Созопол-Арена пред около 2000  зрители. Домакините загубиха с 0 на 2 и отпаднаха от турнира за Купата на България.Ето  стартовите състави на двата отбора и най-важното по минути.   Созопол: Теменлиев, Коев, Русев, Белчев, Янчев, Мустафа/56-Симеон Баев/, Стефанов/61-Капитанов/, Георгиев, Митев, Ст.Баев/75-Халил/, Цеков ст.треньор- Румен Димов Черно море: Пиргов, Станчев, Венков, Атанасов, Александров, Бургхард, Курьор/88-Сталев/, Дос Сантос/72-Димо Атанасов/, Райков, Манолов, Петков/65-Расим/ ст.треньор-Никола Спасов   1 минута- Главният рефер Георги Игнатов дава начало на мача. 3 минута- Силен шут на Цеков преминава на един метър над вратата на Пиргов 5-10 минута-Равностойна игра в центъра на игрището 14 минута-Райков стреля във врата на Созопол, Теменлиев лови 19 минута-Натискът на Черно море се увеличава. Шут на Манолов профучава встрани от десния стълб на вратата на Теменлиев 20-40 минута-Лек териториален превес на Черно море, но без реален ефект 43 минута -Черно море повежда! 1-0 за гостите след попадение на Матиас Курьор! 46 минута - Начало на второто полувреме 53 минута- Лек  удар на Мустафа е спасен от Пиргов 56 минута-Смяна в състава на Созопол.На мястото на Мустафа влиза Симеон Баев 61 минута- Нова смяна за домакините. На мястото на Стефанов в игра влиза Капитанов 65 минута -Смяна и в тима на Черно море. На мястото на Петков се появи Расим 66 минута - Претенции за дузпа от страна на Созопол. При единоборство с вратаря Пиргов  Симеон Баев пада на тревата, но главния рефер Игнатов остава безмълвен 72 минута - Димо Атанасов в игра на мястото на Дос Сантос от състава на Черно море 75 минута - Халил заменя Станимир Баев в третата смяна за Созопол 83 минута - 2 на 0 за гостите! Манолов вкарва втори гол и решава мача, след премерен удар в левия ъгъл на вратата на Созопол. 88-На мястото на голмайстора Курьор в игра влиза Сталев 94 минута - край на мача