Созопол разката Черноморец пред погледа на Херо (видео + снимки)

Созопол разката Черноморец пред погледа на Херо (видео + снимки) - E-Burgas.com
Черноморец - СозополСозопол победи с 4-1 Черноморец в контролен мач, игран на кампуса "Гнездо на акули". Момчетата на Румен Димов отнесоха твърде младия и неопитен тим на "акулите", които бяха водени от Тодор Киселичков. Гостите поведоха с два гола още до десетата минута, дело на Кънев (2 мин.) и Капитанов (10 мин.). Черноморец отговори с попадение от дузпа в последната секунда от първото полувреме. Точен от бялата точка бе Ивайло Петров. През втората част Созопол реализира нови две попадения чрез Хаджиев (63 мин.) и Делчев (83 мин.). Проверката бе изгледана от бившия наставник на Черноморец Димитър Димитров - Херо Резултатът беше открит още във втората минути. Кънев се възползва от грешка в защитата на Черноморец, излъга вратаря Тодоров и реализира на празна врата. 7 по-късно гостите отбелязаха и второ попадение. Капитанов се възползва от центриране успоредно на голлинията и от близко разстояние вкара топката в мрежата. Голобрадите „акули” се опомниха малко след 20-ата минута и създадоха няколко опасности пред противниковата врата. Стабилизирането на играта им доведе и до гол, реализиран от дузпа, като точен бе Ивайло Петров - Точката. През второто полувреме опитът на гостите си каза думата и те отбелязаха два безответни гола за крайното 4:1. Третото попадение бе дело на Хаджиев, който се възползва по най-добрия начин от центриране по земя на Пламен Колев. Последният гол в срещата реализира Делчев, който засече центриране от фаул. Съставите на двата отбора Черноморец: Д. Тодоров, Ст. Атанасов, Л. Гуцев, Ив. Стоянов, А. Казалиев, М. Орачев, Ст. Калев, Д. Стоянов, Д. Стаматов, Ив. Петров, Ст. Димитров (Д. Николов, Д. Андреев, Р. Петров, Ст. Иванов, М. Иванов, Ант. Димитров, А. Ахмедов) Созопол: М. Теменлиев, Г. Радев, Ст. Катранков, Ив. Русев, Ив. Янчев, Ст. Баев, Ил. Капитанов, Т. Стефанов, М. Георгиев, Р. Халил, Т. Кънев (Ед. Мечикян, М. Коев, Анг. Делчев, Г. Радев, Ив. Янчев, М. Мустафа, Пл. Колев, Д. Хаджиев, М. Георгиев, С. Баев, Л. Цеков) [gallery ids="77106,77107,77108,77109,77110,77111,77112,77113,77114,77115"]