Созопол попиля Поморие

Созопол попиля Поморие - E-Burgas.com
Deprecated: strlen(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/eburgas/public_html/template/default/post.php on line 318
[caption id="attachment_62469" align="aligncenter" width="403"]снимка: facebook снимка: facebook[/caption] Отборът на Созопол отвя състава на Поморие с 4:0. Двубоят се състоя на стадиона в Поморие, като започна от 17:30 и се проведе на осветление. Това втора контрола за възпитаниците на Румен Димов в разстояние на 2 дена, като вчера те отново записаха победа- 2:1 срещу Дунав Русе. През всичките 90 минути на терена имаше само един отбор- този на Созопол. Головата фиеста започна още в 12- ата минута, когато Хаджиев откри резултата. В 33- ата минута гостите удвоиха аванса си след точен изстрел на Митев. До края на полувремето Созопол имаше възможност да направи резултата класически, но пропусна няколко изгодни положения. През вторите 45 минути, въпреки че наставникът на Созопол пусна изцяло нова единайсеторка, отново гостуващият тим бе пълен хегемон на терена. За разгромната победа по едно попадение добавиха Баев (62 мин.) и Стефанов (75 мин.). През цялото времетраене на срещата пък Созопол показаха изключително стабилна игра и в дефанзивен план, като не позволиха да се създаде опасно положение пред тяхната врата. След срещата Румен Димов изказа своето задоволство от видяното. „Щастлив съм най- вече, че минахме по най- добрия начин през най- тежкия ни цикъл. Знаете, че в рамките на няколко дни изиграхме 3 контроли срещу добри състави, два от които се подвизават в по- висока от нашата дивизия. И в трите проверки излязохме крайни победители. Много съм доволен и от конкуренцията, която се създаде в нашия тим. Имаме по двама равностойни играчи за всяка позиция. Почти съм избистрил титулярния състав, като имам колебания само за един от постовете”, заяви специално за e-Burgas наставникът на Созопол. Той допълни, че в оставащите 2 контроли пред подновяването на първенството ще залага по 70- 75 минути на титулярния си състав. В оставащото игрово време ще дава шанс за изява и на останалите състезатели. Следващата проверка е предвидена за след седмица срещу Странджа Металург, в Средец.