Созопол няма да пуска жалба срещу съдийството на мача с Локо (ГО)

Созопол няма да пуска жалба срещу съдийството на мача с Локо (ГО) - E-Burgas.com
созопол - поморие (6)Созопол няма да пуска жалба срещу съдийството на мача им с Локомотив (ГО), който новаците в професионалния футбол загубиха като гости с 3:4. Ръководството на клуба бе силно афектирано от отсъжданията на главния арбитър Борислав Колев по време на двубоя. Припомняме, че съдията свири твърде спорна дузпа в полза на домакините още в 1-ата минута. Последваха нови спорни моменти. Минути преди "железничарите" да поведата с 3:2, наставникът на "небесносините" поиска да извърши смяна, която обаче не му бе разрешена. След попадението пък самия Румен Димов бе изгонен от треньорската скамейка с червен картон. След края на срещата ръководните фактори на "Арена Созопол" имаха намерение да подадат жалба срещу съдийството, но в последствие са се отказали от този си ход. Междувременно стана ясно, че ръководството на Созопол ще търси противник за контролна среща в сряда. Ако такъв не се намери, то отборът ще има тренировка от 9:30 ч. Ето и програмата на тима до двубоя със Спартак (Вн): Понеделник, 18:00 ч. - Тренировка Вторник, 18:00 ч. - Тренировка Сряда, 9:30 ч. - Тренировка/Контролна среща Четвъртък, 18:00 ч. - Тренировка Петък, 11:00 ч. - Тренировка Събота, 18:00 ч. - Созопол - Спартак (Вн)