Созопол би Мастер само с 1:0

Созопол би Мастер само с 1:0 - E-Burgas.com
[caption id="attachment_62469" align="aligncenter" width="403"]снимка: facebook снимка: facebook[/caption] Отборът на Созопол изигра изключително силен двубой срещу Мастер. Контролната среща, играна на стадиона в Поморие, завърши при резултат 1:0 в полза на Созопол. Момчетата на Румен Димов надиграха категорично своя опонент, като само куп пропуски ги лишиха от доста по- изразителна победа. Единственото попадение в мача реализира Митев в 29- ата минута. Тимът на Мастер започна по- добре двубоя. До 15- ата минута те държаха изцяло инициативата, владеейки топката през по- голямата част от времето. Това обаче не доведе до сериозни положения пред вратата, пазена от Теменлиев. Постепенно играта се изравни, като дори Созопол започна да диктува темпото на игра, налагайки и сериозна преса по целия терен. Пропуск в тези минути направи Тошков. Логичното все пак се случи в 29- ата минута, когато Митев откри резултата в полза на гостите.  До края на полувремето Баев пропусна да покачи на 2:0. През вторите 45 минути футболистите на Румен Димов продължиха със силните си изяви. С невероятен пропуск се отчете Любо Цеков. Баев също можеше да увеличи преднината на тима си, но и неговият мерник изневери. Мастер пък определено не приличаше на себе си, като за целия двубой така и не създаде чисто голово положение. Така крайният резултат остана непроменен- 1:0 в полза на Созопол. След срещата наставникът на гостите Румен Димов заяви специално за e-Burgas, че е изключително доволен от възпитаниците си. „Получи се добър двубой. Изключително съм удовлетворен от старанието и агресията, която момчетата демонстрираха. Създадохме 5-6 чисти голови положения. Бяхме много компактни като отбор, при положение че все още сме в началото на подготовката си. От понеделник вече ще започнем по- усилено с тактическите занимания, като досега тренировките бяха предимно за физическа подготовка. Доволен съм също така и от новите попълнения, които се появиха през второто полувреме. Влизането им в игра не доведе до спад в нашето ниво, а дори напротив. Естествено, имаме доста неща за изчистване в играта си, но както вече казах тепърва предстоят заниманията с тактическа насоченост. Радващото за момента е, че въпреки по- сериозните физически натоварвания, футболистите показаха красив и скоростен футбол, какъвто аз искам да виждам”, каза щастливият Димов.