Състезател на Shore Invaders записа силно постижение в Чехия

Състезател на Shore Invaders записа силно постижение в Чехия - E-Burgas.com
[caption id="attachment_109658" align="alignnone" width="800"]Георги Радев е най-добрият български байкър в една от най-екстремните дисциплини 4Х Георги Радев е най-добрият български байкър в една от най-екстремните дисциплини 4Х[/caption] Един от най-добрите и атрактивни български байкъри – Георги Радев, който се състезава за клубовете Shore Invaders и True Riders записа отлично постижение в чужбина. Радев, който е номер едно у нас в дисциплината 4Х (фор крос), завърши 16-ти на световния турнир JBC 4X REVELATION 2015 в Чехия. Турнирът е алтернатива на Световната купа, която на практика вече не се провежда и привлича най-добрите байкъри от целия свят. Самото трасе е изключително екстремно, а самите състезатели го определят като най-доброто в света. Седмица преди зрелищната надпревара в чешката столица Прага, Георги участва и на друг силен международен турнир - 4Х PRO TOUR 2015 в Полша, където се класира на 26-то място. Това постижение също е престижно като се има предвид, че българинът се състезава рамо до рамо със световния елит, където асовете не са двама или трима, а може би стотици. Георги Радев стана част от отбора на Shore Invaders след бургаския турнир DH-BURGAS 2015, който се проведе на 14 юли. Той е обвързан и с друг клуб – True Riders, но от миналия месец е регистриран в бургаския клуб,броят на чиито състезатели непрекъснато се увеличава.