Поморие спечели турнира по плажен футбол на football24

Поморие спечели турнира по плажен футбол на football24 - E-Burgas.com
Отборът на Поморие спечели турнира по плажен футбол, организиран от Община Поморие и Football24.bg. Във финала шампионите се наложиха с 4:2 над Квартала и заслужено се поздравиха с победата. Поморие не допусна нито една загуба в турнира и показа, че е с класа над останалите отбори. Така след двудневна битка шампанско от купата за 1-о място отпиха Павел Георгиев и компания. В спора за трето място отборът на Блек Бети се наложи над Савой и грабна купата за трето място. Двубоите се играха на Първи източен плаж в Поморие, като всички срещи предизвикаха голям интерес. Участие в турнира взе и украинско-сръбска селекция с името Ливърпул, която обаче не успя да премине предварителната група. За най-добър футболист на турнира организатори и специалисти избраха Мартин Петров от отбора на Квартала. Наградите бяха връчени от Аделина Чолева от Община Поморие и Весислав Илчев - главен организатор на турнира. КЛАСИРАНЕ: 1. Поморие 2. Квартала 3. Блек Бети 4. Савой НАЙ-ДОБЪР ФУТБОЛИСТ НА ТУРНИРА: Мартин Петров