ПОМОРИЕ С РАВЕН У ДОМА

ПОМОРИЕ С РАВЕН У ДОМА - E-Burgas.com
ofkОтборът на Поморие не успя да победи у дома “Ботев” Гълъбово.Последният съдийски сигнал прозвуча при нулево равенство. Със спечелената 1 точка възпитаниците на Малин Орачев събраха актив от 33 точки. През всичките 90 минути чисти голови положения не бяха създадени пред нито една от двете врати.Все пак домакините можеха да открият,но силен удар на Шоколаров излезе на сантиметри в аут.Във 34-та минута Божинов центрира от фаул,топката премина през куп от играчи,но бе изчистен от голлинията от защитник на гостите.След час игра Кирил Георгиев можеше да донесе 3-те точки за своя отбор ,но ударът му от близо премина на сантиметър от лявата греда. Следваща среща на ОФК “Поморие” е гостуване на ПФК “Локомотив” Горна Оряховица на 21.11. от 14:30 часа.