Победа за ОФК „Поморие” в последната контрола преди първенството в „Б” гру

Победа за ОФК „Поморие” в последната контрола  преди първенството в „Б” гру - E-Burgas.com
unnamed (1) Отборът  на ОФК “Поморие” изигра последната си контрола преди старта на първенството в „Б” професионална футболна група. Футболистите ни посрещнаха на стадиона в Поморие гостите от ОФК “Несебър”. Играта започна добре за нашия тим, като още в седмата минута поведохме с 1:0, благодарение на Ахмед Ахмедов. През цялото продължение на мача не липсваха голови положения и пред двете врати. Въпреки това, не беше отбелязана точка и резултатът от първото полувреме се запази. Членовете на отбора ни за новия сезон бяха официално представени пред публиката. В състава влиза и Милен Танев, който е най-новото попълнение - бивш състезател на “Черноморец” Бургас. На  25.07.2015 г. /събота/ от 20.00 ч. ще се проведе първата среща от първенството на “Б” ПФГ. ОФК “Поморие” отново ще бъде домакин, приемайки отбора на ПФК “Оборище” Панагюрище.