ОФК „Поморие” зае второ място в класирането в „Б” група

ОФК „Поморие” зае второ място в класирането в „Б” група - E-Burgas.com
602118_257929867677279_731253046_n Срещата между ОФК „Поморие” и ПФК „Оборище” в Панагюрище донесе втора загуба за гостите и прекъсна победната им серия от 10 мача без поражение. Двубоят между двата отбора се състоя тази събота (28.11.2015 г.), като противниковият състав поведе с 2:0 още през първото полувреме. В началото на втората част Любомир Божинов успя да намали разликата до 2:1 като върна един гол от дузпа. До края на срещата не липсваха добри възможности за попадение, но отборът на „Поморие” не успя да направи обрат в резултата. На 05.12.2015 /събота/ от 14.00 часа следва последният мач от първенството на “Б” професионална футболна група. Тогава ОФК “Поморие” приема на свой терен ПФК “Банско”.