
Нефтохимик загуби с 3:5 контрола срещу лидера в Югоизточна "В" група ОФК Несебър, която се игра на изкуственото игрище в Несебър.
Бургазлии получиха три бързи гола и още в 35-а минута несебърлии вече водиха с 3:0. Попаденията реализираха Руслан Петров, Димитър Кръстев и Румен Кереков. Все пак до почивката Любомир Божинов върна един гол за бургазлии.
В началото на втората част Борислав Иванов от Несебър покачи на 4:1, но Николай Костов и Евтим Димитров вкараха два гола за "шейховете" и намалиха резултата до 4:3. В самия край на срещата юношата на Несебър Хасил Юсгю оформи крайното 5:3.
"Играхме много зле. Времето не беше хубаво и теренът беше тесен, но не можем да се оправдаваме с подобни неща. Ще имам сериозен разговор с футболистите", сподели изпълнителният директор на Нефтохимик Костадин Джамбазов, който в момента изпълнява ролята и на старщи треньор.
"Зелените" излязоха в състав: Георгиев, Костов, Петков , Йонев, Янев, Манев, Божинов, Орачев, Димов , Златев и Малчев, а след почивката в игра се появиха Иванов, Лефтеров, Добревски и Димитров.
С този мач приключи 10-дневния лагер на Нефтохимик в Созопол. Следващата проверка на бургазлии ще се играе на 4 февруари срещу отбора на Дунав Русе.