Нефтохимик удари Любимец с 3-1

Нефтохимик удари Любимец с 3-1 - E-Burgas.com
sveti nikola neftohimik2 Отборът на Нефтохимик постигна първа победа от месен ноември в шампионата на А група. Момчетата на Златко Янков удариха Любимец в мач игран на стадиона в Несебър пред около 400 зрители. Гостите от града на дините откриха първи в 13  минута, но авансът им трая кратко.  Две минути по-късно Живко Петков израви, възползвайки се от грешка в отбраната на гостите. Резулатът на полувремето завърши 1-1. След паузата бургазлии продължиха да бъдат по-добрия отбор и стигнаха до още две попадения. В 61- минута Георги Петков с глава изведе "шейховете" напред, а резервата Карадайъ оформи крайното 3-1 в 76 митута. Така тимът на Нефтохимик спечели три точки, които ще бъдат добавени към актива му. В следващият кръг бургаският отбор почива. В днешния мач домакините показаха добра игра. Освободени от напрежението за непременен успех, младите футболисти демонстрираха много приличен потенциал. При добра работа, през следващият сезон тимът ще може да надгражда игрово, и отново да мисли за връщане в елита.