НЕФТОХИМИК U19 ОТСТЪПИ НА АРЖЕНТИНСКИЯ ГЕБА В ПРЕСТИЖНА КОНТРОЛА

НЕФТОХИМИК U19 ОТСТЪПИ НА АРЖЕНТИНСКИЯ ГЕБА В ПРЕСТИЖНА КОНТРОЛА - E-Burgas.com

Елитната юношеска група до 19 години на Нефтохимик отстъпи с 2:1 на връстниците си от аржентинския отбор ГЕБА (Буенос Айрес). Престижната контролна среща се изигра днес, по време на лагера на „шейховете“ във Велинград.

Гостите поведоха през първото полувреме и удвоиха аванса си в началото на втората част. Домакините успяха да намалят до 2:1 малко преди края на срещата, след изпълнение на дузпа на Ивайло Димов.

След края на мача гостите от Аржентина връчиха на административния директор на Нефтохимик Николай Тодоров почетен плакет и изказаха благодарности за ползотворното сътрудничество.

Днес двата отбора ще имат празнична вечеря, а утре „шейховете“ тръгват за Бургас, където ще продължат подготовката си за новия сезон. В събота (30 юли), от 10:00 часа те ще гостуват в приятелска среща на представителния тим на Несебър.